Maxwell and Williams

Maxwell & Williams - Značkový porcelán, jídelní soupravy a porcelánové nádobí. Moderní pojetí porcelánu se snoubí s nadčasovým designem. Maxwell nad Williams nabízí široký výběr jídelních porcelánových kolekcí.

Firma Maxwell & Williams byla založená v roce 1995 v Austrálii, měla velmi skromné začátky. Vyráběla pouze jednoduché bílé jídelní soupravy a nabízela jen velmi omezený rozsah doplňků jako příbory a sklo. Během několika málo let si vybudovala přední pozici na trhu a stala se vyhledávanou světovou značkou.

Vize firmy byla od samého počátku jasná. Vybudovat značku, která bude mezinárodně uznávanou jedničkou s cenově dostupnými, kvalitními bytovými doplňky a jídelním nádobím

Během pouhých 12 let přerostla značka Maxwell and Williams ve světový fenomén. Porcelán značky Maxwell and Williams se prodává v celé Austrálii, na Novém Zélandě, stejně tak i ve vzdálených zemích jako je Velká Británie, Čína, Izrael, Jižní Afrika či státy Evropy.

Maxwell and Williams znamená rozmanitou nabídku produktů pro kvalitní stolování. Používá velké množství materiálů včetně porcelánu, keramiky, skla, nerezové oceli a akrylu. Nabízí rozmanité kolekce porcelánového nádobí, ale i bytových doplňků jako jsou jídelní příbory a servírovací sklo.

Maxwell and Williams je značka, které můžete důvěřovat. Porcelán a doplňky firmy Maxwell and Williams jsou zárukou kvality a mají výbornou, ověřenou pověst zákazníky po celém světě. Maxwell and Williams je výrobcem, který úzce spolupracuje s vlastním týmem designerů a je hrdý na kvalitu produktů, které nabízí.